menu show/hide

RW Rakoczy & Wroński

Kancelaria Prawna

Nasza Kancelaria Prawna jest kancelarią radców prawnych i adwokatów funkcjonującą na rynku usług prawnych od 1997 r., powstałą w wyniku rozwoju Kancelarii Prawnej adwokata Waldemara Rakoczego (RAKOCZY Kancelaria Prawna). W chwili obecnej działamy na rynku usług prawnych w formie prawniczej spółki partnerskiej pod nazwą Rakoczy Wroński Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka partnerska. Usługi prawne świadczymy w naszych biurach w Krakowie oraz WarszawieProwadzimy sprawy naszych klientów na obszarze całej Polski. Z naszymi klientami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Małopolski, Śląska oraz Warszawy spotykamy się także w miejscu prowadzenia tej działalności.

  

Prowadzimy stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, tak polskich jak i zagranicznych działających na rynku polskim, prowadzimy także jednostkowe sprawy na zlecenie podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych w zakresie doradztwa prawnego oraz procesów sądowych. Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług prawnych w języku angielskim.

Wyodrębnionym organizacyjnie i prawnie działem Kancelarii, kierowanym przez adwokata Waldemara Rakoczego, jest Kancelaria Prawa Autorskiego, Własności Przemysłowej i Nieuczciwej Konkurencji.

 

W przypadku spraw księgowych i kadrowo płacowych, którymi się nie zajmujemy, polecamy biuro rachunkowe PRWT Księgowość i Obsługa Biznesu sp. z o.o. www.prwt.pl


Radcy prawni i adwokaci

Prawnikami naszej Kancelarii Prawnej są radcy prawni i adwokaci, członkowie prawniczych korporacji prawnych radców prawnych i adwokatów. Współpracujemy także z prawnikami i kancelariami prawnymi zagranicznymi.  Nasi prawnicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie na rynku usług prawnych, każdy z nas specjalizuje się w określonych dziedzinach prawa, niemniej jednak pracę zespołową traktujemy jako podstawę swojej pracy bowiem wówczas umiejętności każdego z nas się uzupełniają. Ma to wpływ na jakość wykonywanej przez nas pracy.

 

Kontakt

 

Powrót do góry